• חדרה - העירייה, צילום: אור.

  • זכרון יעקוב, מדרחוב רחוב המייסדים, צילום:ריק פלג.

  • אור עקיבא - מרכז תרבות וחברה, צילום:דוד שי.

  • בנימינה, רחוב המייסדים, צילום:אלה פאוסט.

  • פרדס חנה - אנדרטת חללי הנח"ל וחיל החינוך בתכנון אדריכל חנן הברון, צילום:Golf Bravo.

  • קריית שמונה, צילום פנורמי, צילום: Ynhockey.

  • ביתן אהרון, שדרת הפיקוסים בכניסה למושב, צילום:עידו.

  • נתניה, חוף הים, צילום: Ori.

  • תל האביב, שעות הערב, צילום: Beivushtang.

  • אילת, הטיילת בחוף הצפוני, צילום: Adiel lo.

  • חיפה, צילום פנורמי, צלם: Юкатан.

דף הבית : נדל"ן : שיפוץ דירה קומפלט


שיפוץ דירה קומפלט
החלטה על שיפוץ דירה קומפלט היא בין ההחלטות הקשות לכולנו כי בכל זאת, מדובר בהוצאות כספיות ולפעמים כמו כל דבר בחיים, זה לא בא בזמן טוב.


אז מה עושים עכשיו? ממה מתחילים? במי בוחרים?
על כל השאלות האלו ננסה לענות לכם בקצרה ונפרט את האבני הדרך הבסיסיים ביותר כדי שתדעו מה לעשות ברגע שתחליטו לפעול!

מה עושים?
קודם כל, לפני שיפוץ דירה קומפלט, קחו נייר ותתחילו להסתובב בבית ולרשום מה אתם צריכים להחליף לפני שיפוץ הדירה. כנסו למטבח, תסתכלו איך הוא נראה או האם בא לכם פשוט לשדרג אותו, תסמנו את זה. פשוט תעשו טבלה הכוללת כמה עמודות כגון: מה להחליף, האם במצב קטסטרופלי "וחובה" להחליף או אפשר "להשאיר" (נחזור על זה למה חשוב לציין זאת) ועמודה של תקציב שאתם יכולים ומוכנים להשקיע בין לבין.  סיימתם עם המטבח, תעברו לחדרים וסמנו מה אתם רוצים לעשות שם, כנסו לחדר אמבטיה וסמנו מה אתם רוצים להחליף. גשו לחדר הסלון ותחשבו מה הייתם רוצים שיהיה שם לאחר שיפוץ, כמו מזנון מגבס או הנמכת תקרה וכו....

ממה מתחילים?
שיפוץ דירה קומפלט לאחר שעשיתם רשימה של הדרישות ומה להחליף, תעשו חשבון כמה יוצאה לכם מינימום וכמה מקסימום ותמיד תוסיפו בערך 20-30 אחוז על המחיר למצב שקוראים לו "בלתי צפוי". בלתי צפוי מבחינתנו זה לא המקרה שספק חאפר ונוכל אמר לכם X שקלים בעבור שירות שיפוץ דירה קומפלט ואחרי שהוא קיבל מקדמה מכם, החליט שזה קצת מידי ואז החליט לעשות לכם חיים קשים. דברים בלתי צפויים הן הדברים כמו "לא צריך להחליף רצפה וצנרת, אני מסתפק בזה" ואז קורה מצב שתוך כדי שיפוץ אמבטיה למשל, מגלים שהצנרת בכל הדירה במצב של רקבון וזה עניין של זמן עד שהצנרת תתפוצץ וקורה מצב שלא רק שאין לכם ברירה, אתם גם חייבים בדרך מעבר לעבודות אינסטלציה (המדריך המלא לאינסטלציה) ושבירת כל הבית, לעשות גם החלפת ריצפה וריצוץ מחדש!

במי כדאי לבחור ?
כמו תמיד, כדאי לקבל כמה וכמה הצעות מחיר ולעשות השווה בניהם. בנוסף, לבקש המלצות מבעלי מקצוע כולל טלפונים על מנת להתקשר ולבקש להגיע אם זה מתאפשר כדי לראות ולהתרשם. נכון שיכול לקרות מצב שיגידו לכם לא צריך להגיע , יש לנו חיים וכל הזמן מישהו מבקש להגיע וזאת לא סיבה להגיד אתה לא מתאים (מי היה רוצה שכל שני וחמישי יבואו לדירה שלהם אורחים לא צפויים) ולכן כדאי לבקש טלפונים של שיפוצניקים מאנשים שאתם מכירים שכבר הייתם אצלם וראיתם את העבודה במקרה.

רוצים לדעת עוד ולקבל מידע איכותי בכל הקשור לעולם השיפוצים ? רוצים לגרום לבעלי מקצוע איכותיים של מכרזי בניה ושיפוצים לרדוף אחריכם ולא להפך?
אנחנו במכרזי בניה ושיפוצים פתחנו פלטפורמה שעובדת בשיטת המכרזים. אתם מרשמים, פותחים מכרז ובעלי מקצוע מקבלים התראה שיש עבורם לקוח פוטנציאלי (שזה אתם) והם נגשים לאתר ונותנים מחירים ומה שנשאר לכם , רק לבחור ובגמר העבודה לתת לו דירוג.

כניסה לאתר מכרזי בניה ושיפוצים בישראל.

שיפוצים מכרזי בניה ושיפוצים,
מכרזי בניה ושיפוצים יכולה לעזור לך למצוא בעל המקצוע המתאים כי אנחנו שמים דגש על איכות, אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן!
לפרטים 073-72-50-007

הגב לכתבה
Copyright © 2012-2019 EzorOne.
  אלמיר בניית אתרים